Dizi - Film

Yeni Netflix Dizisi • The Order (7 Mart)

Netflix’de gün geçmiyor ki yeni bir dizi daha piyasaya çıkmasın.


The Order dizisinin fragmanını ve çıkış tarihini duyuran Netflix, bu yapıtıyla fragmanından itibaren seyircilerinden alkış toplamayı başardı.

Korku ile Fantastiğin harmanlandığı gerek kurtadamlar gerek cadılarla korkuyu ve fantastiği iliklerimize kadar hissedeceğimizin fragman garantisini verir nitelikte oldu.

Sözü fazla dolandırmadan;

The Order – Konusu

Üniversite çağında ki Jack gizli bir örgüte katılır ve kendisini kurtadamların ve ölüm kalım mücadelesine ortak olur, Jack merağı arttıkça ve olaylar ilerledikçe ailesi ile kurt adamların bağlantısını ve Kurt adamlar ile cadıların yer altı savaşlarını öğrenir.

İlk sezonunun 10 bölüm olduğuda bahsedilenler arasında yer alıyor.

Film 7 Martta Netflix üzerinden seyire sunulacağı bekleniliyor.

Oyuncular ve Ekip

Filmin senarist koltuğunda  Shelley Eriksen ve Dennis Heaton yer almakta.

Dennis Heaton’un 4 ödül adaylığı, 1 adet en iyi komedi programı ve dizi dalında ödülü bulunuyor.

Shelley Eriksen’in ise Bomb Girls, 18 to Life, Re-Genesis gibi çok bilinmeyen bir kaç yapıtı bulunmakta umarız bu ikili bu kez güzel ödüllere ve ilklere yelken açabilirler.

Oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise, Jake Manley, Sarah Grey, Matt Frewer, Sam Trammell ve Max Martini olarak gözüküyor şu anda.

Jake Manley: Defiance,Hereos Reborn, Beauty and The Beast gibi yapıtlarda oyunculuğu bulunan başarılı genç bu dizide de yıldızını partlatacağını umuyoruz.

Sarah Grey:Power Rangers filminde Amanda rolü ile tanıdığımız Sarah Grey bu kez yardımcı ana karakter rolünde olmasını ve sık sık göreceğimizi düşünüyoruz, bakalım beklenileni sergileyebilecek mi genç oyuncu ?

Matt Frewer:Watchmen gibi bir çok ünlü yapıtta adı geçen tecrübeli aktorü bu dizide uzun soluklu olarak izleyebilmeyi umuyoruz.

Sam Trammell: Hem tecrübeli olsun hem karizmatik işte tam olarak Sam Trammell’den bahsedilmiş, True Blood ve Aynı Yıldızın Altında isimli yapıtlardan tanıdığımız isimi burada tekrar görmek bizleri mutlu etti.

Max Martini: Er Ryan’ı Kurtarmak, Pasifik Savaşı ve Grinin Elli Tonu yapıtlarından tanıdığımız başarılı aktörde oyuncu kadrosunda şuanlık yer alan isimler arasında gözüküyor.

 İlk Fragmanı

 Daha fazla inceleme için tıklayınız.

Okuduğunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz. -Kod Portalı Ekibi

 


Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

Enes Alğan

Merhaba, Ben Enes Alğan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı !

Reklam engelleyiciyi kapatarak bize destek olabilirsiniz..