Teknoloji

Yeni İninal Kartlar Nedir Ve Nasıl Kullanacağız ?

Herkese merhaba arkadaşlar bu aralar çok konuşulan İninal kart hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Bu makale sizlere kesinlikle faydalı olacaktır. Okumanızı tavsiye ediyorum, Başlayalım.

Yeni İninal Kart Ne İşe Yarar? ve  Nasıl Kullanırız ?

Herkesin konuştuğu yeni ininal kartlar eski özellikleri ile birlikte artık para çekilebilecek. Tasarımı tamamen değişen kart artık mobil cüzdan üzerinden kamera açtıktan sonra okutularak eklenebilecek. Herkesin kafasında çok fazla soru var ama şöyle açıklayabiliriz ;

Eski  kartlar 30 Ağustos tarihinden sonra kullanılmayacak. Ne yapacağız ? diyorsanız yapacaklarınız çok basit. Hesabınıza girdiğinizde Yeni İninal Kart’a Dönüşümü Başlat! seçeneğine tıklayacaksınız. Tıkladığınız zaman hesabınızda ki tüm kartlar iptal olacak ve bakiyeler otomatik olarak açılan yeni bir sanal kart içerisine aktarılacak. Hediye olarak kart başına 7 tl sanal kartınızda yüklü olacaktır. Not olarak kaç tane kartınız varsa o kadar 7 tl eklenecektir.

Gördüğünüz görsel mobil ininalıma ait. ( Bende 2 adet ininal kart olduğu için 14 tl yüklendi.)Peki ne yapacağız bu 7 tl yi ? Benim sizlere tavsiyem sanal kart bilgileri bölümünden sanal kart numaranızı ve bilgilerinizi öğrendikten sonra sizlere vereceğim linkten yeni kartı evinize sipariş vermeniz olacaktır. böylelikle hiç zarar etmeden ininal kart alabileceksiniz, bir nevi ücretsiz olacak. Eğer kart’ı gidip alırım diyorsanız dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Yeni ininalınızı aldığınızda en önemli sorulardan biriside eski ininala ne olacak ? sorusu. Eski ininalı imha etmeniz İninal.com tarafından istenmektedir.  Eğer değişime dahil olmak istemiyorsanız hesabınızda ki kartlar iptal olacak ve açılan sanal karta varsa bakiyeniz yüklenecektir. Anlamadıklarınızı kesinlikle aşağıya yorumlarda sorabilirsiniz.

İninal’ı Ücretsiz Kargo ile sipariş vermek için Tıklayın.

Yeni İninala geçiş videosu için Tıkalayın.

Yeni kartta öne çıkan en önemli özellik tüm bankalardan para çekilebilecek olması. Görünümü ise aşağıda ki gibidir. Kullanın memnuniyeti kısa süre sonra herkes kullandığı zaman ölçülebilinecektir.

Bu bölümde sizlere ayrıntılı olarak yeni ininal kartı anlattım. Görseller örnek olarak anlatılmıştır. Yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz.

İletişim ;

İnstagram : @Kodportali – @brcncl_tr

Anlaşmazlık: # 6804 Bercan

Herhangi bir konuda tüm sorularınızı bekliyoruz.– da’Polimat.com Ekibi

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

Enes Alğan

Merhaba, Ben Enes Alğan.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı