Mobil

Turkcell Bedava 25GB İnternet!

Turkcell, müşterilerini önemsediğini ve her zaman onlar için çalışacaklarını göstermek için başlattığı #senyapdiye hashtag ile ilgili önemli bir adım attı. 6 Hafta boyunca her hafta o görevleri yapan kişilere ödüllerini dağıtıyor. 3GB internet kazanacağınız her görevi haftada sadece 1 kere yapabilirsiniz! 

*Farklı operatör kullanıcıları üzülmesin diye yazının sonunda ufak bir sürpriz var.

turkcellsenyapdiye

Hediyeleri Nasıl Kazanırım?

Öncelikle Bip Messenger adlı uygulamayı uygulama marketinizden indirmeniz gerekmektedir. Arama bölümüne #senyapdiye yazıp sohbet penceresindeki haftanın görevine git tuşuna basmanız yeterlidir. Sırasıyla size görevlerin nasıl yapılacağını anlatacaktır, görevinizin sonunda 3GB İnternet hesabınıza yollanacaktır.

Peki Ne Bu Görevler?

 

  • 1.Hafta: 28 Ocak’19 -3 Şubat’19 tarihleri arasında fizy müzik ile 25 farklı şarkı dinleyen kullanıcılar, 3GB internet kazanırlar.
  • 2.Hafta: 4-10 Şubat tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25 Dakika boyunca TV izleyen aboneler, 3GB internet kazanırlar.
  • 3.Hafta: 11-17 Şubat tarihleri arasında Dergilik adlı Turkcell uygulaması ile 25 yayın sahibi olanlar, 3GB internet kazanacaklardır.
  • 4.Hafta: 18 -24 Şubat tarihleri arasında Yaani uygulamasını indirip arama motoru bölümünden 25 arama yapan aboneler, 3GB internet kazanacak.
  • 5.Hafta: 25 Şubat- 3 Mart tarihleri aralığında lifebox ile telefon rehberini yedekleyen aboneler, 3GB internet hediyesine sahip olurlar.
  • 6.Hafta: 4- 10 Mart tarihleri arasında Paycell ile yapacağınız 25TL ve üzeri harcama karşılığında, 10GB kazanırsınız.

 

Turkcell’in sahip olduğu diğer uygulamalar içinde yapacağınız görevler size ödüller kazandıracak ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu hediye havuzu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

*Vodafone yaptığı test ile 3GB internet dağıtıyor Vodafone konusu için buraya tıklayınız!

 


Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

Enes Alğan

Merhaba, Ben Enes Alğan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı