Oyun
Trend

Steam Kış İndirimleri İle Fiyatı Düşen 5 Popüler Oyun

Steam Kış İndirimleri ile birçok oyuncu cüzdanlarını doldurmuş vaziyette. Ancak bu uygulama “2 Ocak 2020” tarihine kadar geçerli. Tabi ki Da’Polimat olarak sizlere Steam’in en dikkat çekici ve uzun zamandır indirime uğramayan ama bu kış indirimlere denk gelen oyunlarını derledik.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat

1. sırada bu aralar bütün gözleri üstüne çeken  “Mortal Kombat 11” var. Kısaca sizlere Mortal Kombat 11’den bahsedeceğiz. Mortal Kombat tek oyunculu olup bazı yeniliklerle, Çevrimiçi PvP oyunculuğa kavuşmuştur. Normalde mağaza fiyatı 102.00 TL iken indirim çılgınlığı ile 40,80 TL olmuştur.

ETS 2

ETS 2

2. sırada hepimizin bildiği “EURO TRUCK SIMULATOR” yer almaktadır. Bu sene birçok yenilik yapan “SCS SOFTWARE” Şirketi bu senede kendinden söz ettirmeyi başardı. Sistem gereksinimleri düşük olan ve oyuncuların gözdesi ETS 2, DLC paketleri ile de göz kamaştırmakta. Mağaza fiyatı 39,00 TL olan bu oyun indirimler ile birlikte 9,75 TL olmuştur ama ne yazık ki uzun zamandır beklenilen “Road to the Black Sea” paketi indirimlere konu olmadı.

Garrys Mod

G-Mod

3. sırada enlerin kralı “Garry’s Mod” var. Çoklu oyunculu olmasına karşın, tek oyunculu modda da eğlenceli bir oyun. Oyunda istediğinizi yapma özgürlüğünüz oyunu daha da eğlenceli bir hale getiriyor. Mağaza fiyatı 18.00 TL olan G-mod şu an da 9.00 Tl’dir.

Project Hospital

Project Hospital

4. sırada kulaklarımızın pek aşina olmadığı ama 2019 en çok satanlar kategorisinde yer alan “PROJECT HOSPITAL” yer almaktadır. Project Hospital genellikle mimar veya iç mimar olmak isteyenler arasında yaygındır. Mağaza fiyatı 40.00 TL olan bu oyun şu an 24.00 TL’ye tekabül etmektedir. Tek oyunculu olmasına rağmen büyük bir ilgi görmektedir.

Car Mechanic Simulator 2018

CMS 2018

5.sırada sistem gereksinimleri düşük olan ama bi o kadarda eğlenceli olan “Car Mechanic Simulator” yer almakta. Daha çok araba meraklıları tarafından ilgi gören bu oyun aslında bütün kesime hitap etmektedir. Mağaza fiyatı 31.00 TL olan bu oyun şu an 10,85 TL’ ye düşmüştür.

Steam Kış İndirimleri bu şekilde sıralanıyor. Umarım bu yazı sizlere yardımcı olmuştur , yakında DLC paketlerini ve sistem gereksinimleri düşük bilgisayarlarda kaliteli oyun tanıtımlarını yazacağız , istediğiniz veya merak ettiğiniz konuları aşağıya yazabilirsiniz keyifli oyunlar beklemede kalın.

Mount & Blade II : Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 5 Puan: 5]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı