Oyun

Riot Games’in Yeni Girişimleri

Riot Games, 2009 yılında League of Legends ile bizlere merhaba demişti. Her sene üstüne koyarak büyük bir kitle oluşturup, en büyük oyun firmalarından biri oldu. 10 sene geçti ve 10. yılına özel birçok yenilikle karşımıza çıkacak. Bunlardan bazıları:

FPS Oyunu : Project A

Riot Games, “Project A” adında yeni bir FPS oyununu duyurdu. Project A, Counter Strike ve Overwatch karışımı bir oyunu andırıyor. Oyun, şu anda yapım aşamasında olduğu için pek bilgi sahibi değiliz fakat gelen bilgilerden biri oyunun ücretsiz olarak yayımlanacak olması.

Senna

Riot Games, League of Legend’e uzun süredir beklenen Senna’nın(Lucian’ın eşi) geleceğini duyurdu. Aktarılan bilgiler arasında Senna’nın, destek(support) bir karakter olarak vadide olacağı ve 10 Kasım’da çıkışını yapacak olması bulunuyor.

Dövüş Oyunu: Project L

Riot Games, “Project L” adında Crossover (Mortal Kombat, Street Fighter, Injustice, Tekken vb.) bir dövüş oyunu çıkaracağını duyurdu. Oyunun şu an yapım aşamasında olduğu ve hangi karakterlerin olup olmayacağı belirsiz. Yayınlanan trailer’da şimdilik Katarina, Malphite, Darius, Jinx ve Ahri bulunuyor.

Mobil ve Konsol

Riot Games, League of Legends’in mobile ve konsollara çıkacağını duyurdu. Daha büyük kitlelere hitap etmek isteyen Riot Games, bu girişimiyle bu durumu gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Arcane

Riot Games, Arcane adından animasyon dizisi yapacağını duyurdu. League of Legends hayranları uzun süredir Riot Games’ten bir film beklentisi içindeydi. Riot Games, bu isteklerini şimdilik animasyon dizisiyle karşılayacak gibi duruyor.

TFT Mobil

Riot Games, TFT’nin mobil platforma çıkış yapacağını duyurdu. Daha önce PC sürümünde büyük bir beğeni toplayan TFT’nin, mobil sürüme geleceğini açıklandı. Ön kayıtları başlayan TFT’ye, Google Play Store üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Legends of Runeterra

Riot Games, “Legends of Runeterra” adında yeni bir kart oyunu duyurdu. Heartstone’u andıran oyun mobil ve PC platformuna çıkacak. Her iki platform üzerinden de crossplatform oynayabileceksiniz. Yani platform farketmeksizin aynı hesaba giriş yapıp, mobil veya PC üzerinden oynayabileceksiniz.

LoL Esports Manager

Riot Games, “LoL Esport Manager” adında espor menajerlik oyunu çıkaracağını duyurdu. Oyun, meşhur profesyonel oyunculardan daha önce hiç görülmemiş takımlar oluşturmanızı sağlayacak. Espor taktiğini ve yapay zekanın birleşimini bu oyunda göreceğiz. Dereceli oyunlarda arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncularla oynayabileceksiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri belli oldu.

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 5 Puan: 5]
Etiketler

Can Yusuf Cüüt

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar, ben Dj Beter.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı