Teknoloji

Remove.bg sayesinde grafikerliğe bir adım yaklaşın…

Fotoğraf düzenleme konusunda herhangi bir tecrübesi olmayan kişiler için teknik bilgiye sahip olmadan zamandan tasarruf ettirecek ve işinize yarayabilecek, muhteşem bir siteyi sizinle beraber inceliyoruz.

Herhangi bir resimde ihiyacınız olan görüntü için arkaplanı silmeniz sizin için bir eziyet olabilir. Çoğu zamanda tam bir zaman kaybı olduğu için sinir bozucu bir hal alır. Özellikle grafik tasarım sektöründe çalışıyorsanız, zaman sizin en büyük probleminiz olmaktadır. Remove.bg isimli web sitesi, hem profesyoneller hem de amatörler için zaman konusun da sizi (1-0) öne geçirmek için harika bir hizmet sunuyor.

remove.bg

Site muhteşem bir şekilde sizden üye olmanız veya ücret ödemeniz konusunda özellikle can sıkıcı reklamlarla baskı yapmıyor. Tek yapmanız gereken siteye girmek, fotoğrafınızı seçmek ve sadece birkaç saniye fotoğrafın işlenmesini beklemek. Daha sonrasında neredeyse bir grafiker kadar profesyonel işler çıkarmaya hazırlanın. Sahip olduğu açık kaynak kodlu algoritmalar yardımı ile birlikte arka plandan tamamen arındırılmış resim veya fotoğrafınızı indirmeniz için png formatına dönüşümünü sağlıyor.

Yukarıda gördüğünüz siteden alınan örneklerde olduğu gibi, çözünürlüğü ve kalitesi ne kadar yüksek olursa ortaya çıkan sonuç da bi o kadar profesyonelliğe yakın oluyor. Siz de siteyi verdiğimiz linkten denedikten sonra karşılaştığınız sonuçları yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bu sayede hep birlikte ortak bir sonuça ulaşmış oluruz.

Denemek için tıklayınız…

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz diğer yazılarımızıda buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 1 Puan: 5]
Etiketler

Enes Alğan

Merhaba, Ben Enes Alğan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı !

Reklam engelleyiciyi kapatarak bize destek olabilirsiniz..