SEO

Nilay Hoca İfşası Hakkında Her Şey!

Son yıllarda korkunç bir şekilde büyüyen internet kullanımı herkesi endişelendiriyor. Milyonlarca bilgiye saniyeden kısa sürede ulaşabiliyoruz. Kullanım amacımız her şey olabilir, iyilik de kötülük de. İşte bu kötülüğe maruz kaldığı düşünülen Nilay Hoca hakkındaki her şey.


 

Sosyal Medyanın Azizliği Mi?

Sosyal mecraların bu denli büyümesi ve yaygınlaşması sonucu bu tür haberleri çokça sayıda görür hale geldik. Bu gelişmenin ardından bizi neler bekliyor. Sizce iyi bir yönde mi ilerliyoruz. Ufak tefek hataların karşılığı tacizler, şantajlar mı? Yoksa popüler olma çabasıyla kendi hayatlarını yakan gençler mi?

 


Nilay Hoca Kimdir?

nilayhocailkgorsel

Söylenene göre Nilay Hoca bir öğretmen. Cinsel içerikli fotoğraf ve videolarını yanlışlıkla veya bilerek öğrencisine yolluyor ve öğrencisi bu durumu sosyal mecralardan paylaşıyor. Sonuç olarak da dava sebebi olan ve hiç istenmeyen bir durum ortaya çıkıyor. Üstüne youtube videoları çeşitli instagram postları paylaşılan bu olayın gerçek yüzü henüz belli değil. Yetkili kimselerce yorum yapılmamış görüş bildirilmemiştir.


Nilay Hoca İfşası! Ne Olacak?

Nilay Hoca İfşası, tarzda paylaşımlar sosyal medyalardan suç bildirimine uğramış bile. Bu video, fotoğraf veya bağlantıları paylaşan kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulmuş olsa ki çoğu instagram sayfası postlarını silmek hatta hesaplarını kapatmak zorunda kaldı. Bağlantıların kontrol edilmesi sonucunda bulunan şahısların hakkında da çoğu kişi “Bu bir suç ve kontrol edilmesi gerek!” denildi.


İfşa Kurgu Mu?

İfşanın kurgu olduğunu düşünen bir çok insan var. Olayın kurgudan ibaret olduğunu düşünen ekşi sözlük kullanıcısı ‘tipsiz cingene cocugu’ konu hakkında böyle bir paylaşım yaptı.

Bizce de kurgu olan bu olayın sonucunda ciddi bir araştırma konusu olduğu gerçeği yüzümüzü kızartıyor! Sosyal medyada ünlülük uğruna bu tarz şeyler yapılması yüz kızartıcı bir olay. Youtube hesaplarından paylaşılan videolara itibar etmeyiniz. Bu tür olayları bir daha ülkemizde bir daha görmememiz dileği ile.

 


BOMBA GELİŞME! Nilay Hoca’dan Açıklama Geldi!

Nilay Hoca hesabından paylaşılan bu gönderi ile bir açıklama yapmak istemiş fakat uzun araştırmalar sonucunda bu hesabın sadece 20 gün önce açıldığı ve paylaşım yapmaya 5 gün önce başladığını bulan kişiler bu olayın kurgu olduğunu yaymaya başladılar. Bu yöntemle ünlü olunamayacağını birinin bu insanlara anlatması gerek!

 

Okuduğunuz için teşekkürler. Görüşlerinizi yorumlar kısmında bize belirtebilirsiniz. Kodportali.com Ekibi


Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı