MobilTeknoloji

MWC NEDİR ? MWC 2019’DA BİZLERİ NELER BEKLİYOR ?

MWC, Mobile World Congress yani Dünya Mobil Kongresi olarak dilimizde karşılığı olan bu etkinlikte 2019 yılının en iyi telefonları ilk olarak gösterime çıkacağı bir etkinlik olucak.


25-28 Şubat 2019 tarihleri arasında Barcelona’da gerçekleşecek olan bu etkinliğe bir çok teknoloji devi markalar yer alıcak.

MWC 2019’da Bizleri Neler Bekliyor ?

MWC 2019, etkinliğinde görmeyi beklediğimiz telefonlardan birisi Samsung S10, Samsung amiral gemisi son modelini ve özelliklerini tanıtacağını düşünüyoruz.

Alakalı makalemize gitmek isterseniz; Samsung S10.

Samsung S10 hakkında bir kaç özellik bizi heyecanlandırmaya başladı bunlardan birisi ekran üzerinden parmak izi okuma özelliği olmasıdır.

Daha detaylı bilgi için üstte belirttiğimiz makalemize bakabilirsiniz.

Bir diğer beklediğimiz hamle ise Sony Xperia XZ4 , Sony’nin bu telefonu hakkında resmi bir duyum olmasa da sızdırılan bazı görseller mevcut.

Bu görseller de gördüğümüz üzere arka kasa komple cam olması ve ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu olması bekleniyor.

 Bir diğer güzel özellik ise arka kameranın 3 lensli olma ihtimali bulunuyor.

Huawei ise bu sene katlanabilir telefonu olan  Mate X ‘ i ve Huawei P10’u tanıtacağı aldığımız duyumlar arasında yer alıyor.

Android’in en güçlü 3 lensli kamerasına yer verilecek olan P10 serinin en güçlü telefonu olacağını açıkladı Huawei.

Huawei Mate X hakkında daha önce yazdığımız makaleye gitmek için tıklayınız.

Nokia, cephesinde ise işler birazcık daha hızlı işledi diyebiliriz 25 Şubat 2019’da  fuarın ilk gününde tanıttığı Nokia 9 PureView ile dikkatlari üzerine çekti.

Ancak Nokia bununlar bitirmedi yanında tanıttığı diğer 4 Android modeli de unutmamak lazım.

Nokia’nın Mwc2019’da duyurduğuna göre Nokia 9 PureView, Nokia 4.2, Nokia 3.2, Nokia 1 Plus ve Nokia 210 Nisan ve Mayıs aylarında Tüm Dünya’da satışa duyurulcağından bahsedildi.

 

Tanıtımına alttaki videodan göz atabilirsiniz.

Dünya devleri tüm gaz modellerini bu şekilde tanıtmaya devam ettiler, etkinlik sonunda netleşen görüntüleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir başka inceleme için tıklayınız.


Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu