WindowsYazılım

Malwarebytes Full Sürüm Nasıl Yapılır ?

Malwarebytes Nedir ?

Malwarebytes malware firmasının yapmış olduğu derin taramalarıyla her tür virüsü uzaklaştırabildiğini düşündüğümüz bilgisayar sağlığınız için önemli bir uygulamadır web sitelerine girdiğiniz kötü siteleri engelleyebiliyor, yaptığınız indirmeleri sakıncalı olabileceğini söylüyor taramalarda sağlam virüsleri bulup silerek bilgisayarınıza hayat kazandırabiliyorsunuz.

Diğer virüs programlarından ziyade kullanırken size bazı bildirimler verme durumunda kapatmanız daha kolay ve sizi engellemesininde önüne kolayca geçilebilecek bir program oluşu bizleri tatmin eden bir diğer özelliği diyebiliriz.

Malware Firması Hikayesi

Marcin Kleczynski 2004 yılında internette oyun ararken, bilgisayarında yüksek maliyetli bir virüs programı olmasına rağmen, virüs kapmıştır.

Aile bilgisayarı olduğundan dolayı annesi ve babası ne yap ne et o virüsten kurtul demesiyle çeşitli forumlarda gezinerek çeşitli virüs çeşitleri olduğunu görmüş daha sonra okuldan sonra bilgisayarcıda çalışan Marcin kendine ufak tefek kodlar öğreterek.

Kendisine Rogue Remover isimli programı yarattı ve virüs bulaşmış olan insanların bilgisayarına bu programı kurdu ve gün geçtikçe daha güncel virüslere karşı savaştıklarını belirten Malware firması, bugün bizim gözümüzdeki en iyi virüs korumasına sahip program olmuştur

Marcin Kleczynski

Hikayenin devamına buradan erişebilirsiniz.

MALWAREBYTES FULL SÜRÜME CRACKLEME

Normalde ücretli olan bu program cracklenerek ücretsiz hala getirilebiliyor buyrun sizlere nasıl cracklememiz gerektiğinden bahsedelim.

Altta linkini vereceğim dosyayı indirirerek başlayalım.

Eğer daha önce bilgisayarınızda Malwarebytes kuruluysa kaldırmanız ve bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Daha sonra indirdiğiniz dosyayı masaüstüne çıkarıp keygen klasörü içerisindeki Malware 1.7 Üret yazan exe’yi çalıştırıyoruz.

1-2 kez Generate butonuna basıyoruz ve daha sonra Pre-Activate dediğinizde başarılı olduğuna dair bir mesaj alıcaksınız.

Keygen klasörünüzden çıkarak mb3 setup exe sini çalıştırıp kurulumu yapabilirsiniz.

Kurulum adımları oldukça kolay, eğer olurda takıldığınız bir kısım olursa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Uygulamanın görünümü bu şekildedir scan now diyerek bilgisayarınızı taratabilirsiniz. bu taratmaları haftada 1-2 kez yapmanız bilgisayarınızın sağlığı açısından önemli rol oynamaktadır.

Yalnız uygulamayı açarken 1-2 kez internet bağlantısı hatası alabilirsiniz ancak cracklemeden kaynaklı bir hatadır takılmanıza gerek yokdur.

İNDİRMENİZ GEREKEN DOSYALARI BURADAN YÜKLEYEBİLİRSİNİZ (DOSYA.TC) 

Bizim diyeceklerimiz bu kadar sağlıcakla kalın- Kod Portalı Ekibi

Malwarebytes uygulaması bu makalemizde de bahsedildi.


Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

Enes Alğan

Merhaba, Ben Enes Alğan.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı