Dizi - Film

2.Sezon Fragman Çıktı | Hakan: Muhafız İnceleme

Hakan Muhafız  Tanıtım(Spoiler İçermez)

Hakan Muhafız, Hakan normal bir yaşam sürerken annesi ve babasının ölümünden sonra onların arkadaşında yaşam geçirmeye devam eder.

Babasının arkadaşının antika dükkanında bir müşteri eski bir yeleği satın almak ister, ancak ustası buna karşı çıkar ve Hakan gerçeklerle yüzleşmeye başlar.

Aslında Hakan’ın babası bir muhafızdır ve soyundan sahip olduğu muhafızlığı yelekle birleştiğinde kurşun geçirmez ve olağan üstü güçlere sahip olur.

Ancak İstanbul’un tek sahibi muhafız değildir, ölümsüzler muhafızın asırlardır düşmanıdır ve tek amaçları Dünya’daki insanlığı ve muhafızı yoketmekdir.

Buna karşı durabilecek tek kişi de muhafız ve antika eşyalarıdır, yüzük sayesinde ölümsüzleri görebilir hançer sayesinde ise onları avlayabilecektir, ancak bunları bir araya getirmek okadar da kolay olmayacaktır.

YAPIM VE KADRO

Hakan Muhafız 1. Sezonda Ne Oldu ?(Spoiler İçerir)

Hakan babasının arkadaşının antika dükkanında çalışmaktadır, yeni bir dükkan kurma hayali ile yanıp tutuşurken karşısına bir yelek çıkar.

Ancak yeleğin ona sağlayacağı güçlerden habersiz olan Hakan onu satmak için buluşmaya gittiği yerde saldırıya uğrar.

Babasının arkadaşı saldırı sırasında vurulur, ve tarif ettiği eczaneye gitmesini isterler eczanenin sahipleri birer sadıklardır.

Babasının arkadaşının ölümünden sonra Hakan’ın muhafız olduğunu öğrenir ve onu eğitmek üzere sadıklarla birleşir, ilk başlarda güçlerini istemese de ölümsüzleri öğrenir.

Bunun kaderinde olduğunu öğrenir ve ölümsüzleri bulmak üzere yola koyulur.

Ancak ölümsüz olarak gördüğü kişi çocukluğundan beri imrendiği Faysal holding’in sahibi Faysal’dır.

Herşeyden habersiz Hakan Faysal holdingde iş görüşmesi için geldiği sırada yetersiz deneyimi gibi bahanelerle Asistan Leyla tarafından kabul edilmez.

Ancak çıkış yaptığı sırada çocuğun birinin üzerine dev avize düşmek üzereyken çocuğu kurtarır ve patron Faysal’ın gözüne takılır.

Faysal Hakan’ı ödüllendirmek ister ve onu koruması olarak işe alır.

Daha sonra Leyla ile aralarında yakınlaşmalar artar ve Hakan ile Leyla sevgili olurlar.

Bundan Faysal’da haberdardır ve en büyük destekçilerinden birisidir, ancak Faysal bir ölümsüzdür.

Bunu öğrenmeleri biraz uzun sürsede Leyla’yı kullanarak yaptığı pazarlık sayesinde Hakan’dan yeleği,hançeri ve yüzüğü alır.

Ve Hakan güçlerimden mahrum kalır ancak Ölümsüz Faysal’ın bir amacı daha vardır buda ölmüş eşini ve ölümsüz ordusunu tekrardan canlandırmak bunun için ihtiyacı olan tek şey Muhafızın kanıdır.

Leyla uğruna tüm İstanbul’u feda etmeye hazır olan Hakan kanını verir ve Tüm ölümsüzler canlanır.

 

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON GELİYOR

Sezonunun sonunda heyecanları dorukta bırakan Muhafız, 2.sezonunda savaşın artacağının mesajlarını fragmanda verdi.

2.Sezonda beklentilerimiz bizlerin eşyaları sıfırdan toplamaya başlayacağı kesin, ancak sadıklardan güç alması muhafızı daha güçlü hale getiricektir.

Umuyoruz ki, fragmanda gördüğümüz gibi olur ve  sadıklar daha fazla gözükür, 7 ölümsüze karşı durmak bilmeyen bir aksiyon oluşacak gibi gözüküyor.

Kadroya dahil olan bir yeni isim daha görmüştük 26 şubatta yayınlanan tanıtımda “Cüneyt Arkın” geçici mi kalıcı mı kadroda net olarak bilmesek de akıl hocalığı rolü gerçekten yakışmış diyebiliriz.

Cüneyt Arkın’lı Netflix Tanıtım Videosu

2.Sezonunun net tarihi 26 Nisan olarak belirlendi, ve Netflix üzerinden tüm bölümleri 26 Nisan tarihinde izleyebilirsiniz.

Hakan Muhafız 2. Sezon Fragman ve Tarihi

Heyecan dolu fragman bizleri tatmin etti yorumlarınızı bekleyerek makalemizi sonlandırıyoruz, daha fazla inceleme için The Order Netflix İzleyici Yorumu adlı makaleme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakan: Muhafız‘ı Netflix’de İzlemek İçin Tıklayınız.

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu