Oyun

Epic Games 12 Oyunu Bedava Dağıtacak!

Epic Games, oyuncuların en sevdiği kampanyalardan biri olan ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Perakende oyun satış sektörüne girdikten sonra isminden sık sık söz edilen bir platform haline gelen Epic Games yine bir çok haber sitesinin başlığını süsleyecek bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz dönemde sık sık ücretsiz oyun dağıtan firma, 2019 yıllarının son demlerine girmiş iken oyuncuları sevindirecek bir habere daha imza attı.

Dünya genelinde orijinal oyun alışkanlığı oturmuş iken ülkemizde bu alışkanlık herhalde kimsenin reddetmeyeceği bir şekilde Steam aracılığı ile oluşmaya başladı. Oyuncular Steam üzerinden satın aldıkları oyunlar ile hem oyun yapımcılarına desteklerini iletti hemde farklı online içerikler ile rekabetçi bir ortama erişti. Fakat son yıllarda firmalar oyunlarını artık kendi platformları üzerinden satmaya başladı. Bu konuda en radikal kararları alan firma ise Epic Games oldu. Kendi mağazalarından ilk başta kendi oyunlarını satışa sunan firma, bir süre sonra farklı oyun yapımcıları ile anlaşarak mağazaya özel oyunlar piyasaya sürmeye başladı. Bu süreç Epic Games‘in ün kazanması için yetmedi. Firma oyunculara ücretsiz oyunlar dağıtarak hatırı sayılır bir kitle de kazanmış oldu. İşte bu kitleyi kaybetmek istemeyen Epic Games, 2019 yıllarının son düzlüğüne girilmiş iken çok ses getirecek bir etkinlik duyurdu.

Etkinlik 19 Aralık 2019 tarihinde başlayacak ve 12 gün boyunca her gün farklı bir oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılacak. Etkinlikte hangi oyunların yer alacağı henüz belli olmadı fakat daha önce yaptığı etkinliklerde başarılı olmuş oyunları dağıtan Epic Games yine bu geleneği devam ettirecek gibi görünüyor. Ayrıca Epic Games Store‘da yılbaşı yaklaşırken çok büyük indirimler olacağı haberleri de kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Son olarak bu etkinlik boyunca alacağınız oyunların kalıcı olarak kütüphanenizde yer alacağını unutmayın. Sayfamızı takip ederek etkinlik süresi boyunca ücretsiz dağıtılacak oyunlardan haberdar olabilirsiniz.

Draw Slasher Steam’de Ücretsiz!

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 0 Puan: 0]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı