Gündem
Trend

da’ Polimat

da’ Polimat ismiyle yeniden sizlerleyiz Kod Portalı, Beter Gaming, Mühendis Merakı ve Sinema Portalı olarak yepyeni isimler ile Teknoloji, Yazılım, Oyun, Dizi-Film ve daha fazlasıyla birden çok makaleleyi sizlere sunacağız.


İnternet Dünya’sındaki hedefimiz sizlere doğru bilgiyi en kolay yoldan ve tek adresten sunmak.

Aynı zamanda günlük okuma aktivitelerinizi eğlenceli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Öncelikli alanlarımızdan birisi olan Yazılım kategorisinde sizlere çeşitli yazılım dillerinin eğitimlerini ve son güncel yazılım konularından bahsedeceğiz.

Beraber çeşitli örnekler ile yazılım dillerini daha kolay öğrenmenizi sağlayıp sizleri geleceğe daha hazır hâle getirmeye çalışacağız.

Bir diğer kategorimiz olan Teknoloji kategorisinde teknoloji devlerinin ve adı az duyulmuş çeşitli yeni teknolojik projelerden etkinliklerden bahsedeceğiz.

Oyun kategorimizde ise sizlere yeni çıkacak oyunlardan, sistem gereksinimlerinden günümüz oyunlarının çeşitli eklentilerinden bahsedeceğiz.

Dizi-Film‘de ise güncel film yorumları (spoilerlı spoilersız) onun dışında duyulmaya değer teoriler ve teorilerimiz, güncel diziler, yeni çıkacak dizler hakkında bilgiler ve sizlerin izlemesi için dizi-film tavsiye listeleri yer alıcak.

Kısacası ihtiyacınız olan sizlerin faydalanabileceğini düşündüğümüz herşeye yer vereceğiz burada bahsedemediğim onlarca kategorilerde her birinde elimizden geldiğince bilgiler paylaşıp sizlere dokunmaya çalışacağız.

Kodportalı,Beter Gaming, Mühendis Merakı ve Sinemaportalı olarak birer siteydik.

Hatta belkide bu sitelerden bazıları sizlerin ihtiyacınızı karşılıyordu ancak şimdi hep beraber da’Polimat’dayız.

İş yorgunluğunuzu stresinizi dünyadan uzaklaşma isteğinizi yerine getirmek biraz da gündemden haberdar etmek için sizleri makalelerimizi okurken görmek isteriz.

Aynı zamanda görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizlere bildirerek gelişmemizi sağladığınız ve sağlayacağınız içinde ayrıca bir teşekkürü sizlere borç biliriz.

Makalelerimiz akışına burdan devam ederken,

Aynı zamanda makalelerimizin özetlerinin yer aldığı, çeşitli eğlenceli ve konumuzla alakalı görsellerin videoların yer aldığı instagramımıza da bekleriz.

@dapolimat ismiyle bizleri takip edebilirsiniz.

da’ Polimat ekibi olarak bugünlere gelene kadar geçtiğimiz yollarda bizlere olan desteğinizi esirgemediğiniz bizleri desteklemeye devam ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Oylamak için tıklayınız :
[Toplam: 6 Puan: 5]
Etiketler

Enes Alğan

Merhaba, Ben Enes Alğan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı